Rury z brązu

Rury z brązu mogą być wykonywane z różnych stopów tego surowca. Należy jednak wspomnieć, że niezależnie od zastosowanego stopu zachowują one właściwości brązu, do których należy ponadprzeciętna wytrzymałość, doskonała odporność na korozję, bardzo dobra plastyczność oraz wieloletnia trwałość.

Rury wykonane z brązu najczęściej wykorzystuje się w instalacjach wodno-kanalizacyjnych oraz takich, które mają na celu transport płynnych substancji chemicznych i technicznych. Innym zastosowaniem dla tego rodzaju produktów jest wykonywanie z nich łączeń rur wykonanych z innych materiałów. Nie da się bowiem ukryć, że taka łączona instalacja będzie znacznie tańsza w wykonaniu niż taka wykonana wyłącznie z dość kosztownych rur z brązu. Rury brązowe mogą zatem służyć do wykonania trójników krzyżowych, kolan, przyłączy czy grzejników centralnego ogrzewania.

Jako producent rur z brązu możemy być pewni najwyższej jakości oferowanego asortymentu. Sprzedaż rur z brązu prowadzimy na partnerskich zasadach, zapewniając profesjonalną opiekę na każdym etapie realizacji zlecenia oraz konkurencyjne ceny zakupu. Zapraszamy!